Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Wyszukiwarka

Kategorie

Jak zamawiać


Zamówienia Klient może składać poprzez wypełnienie formularza zamówienia, jak również e-mailem na adres: poltech.sklep@gmail.com lub telefonicznie pod numerem: 733-883-222

Klient chcąc dokonać zakupu może zarejestrować się w sklepie bądź dokonać zakupu towar bez rejestracji. Podczas dokonywania zakupu Klient jest zobowiązany do podania prawidłowych danych osobowych: imienia i nazwiska lub firmy, dokładnego adresu wysyłki, adresu email oraz numer telefonu kontaktowego.
Brak wypełnienia pól formularza jest równoznaczne z nie złożeniem zamówienia.

Firma Pol-Tech potwierdzi przyjęcie zamówienia drogą elektroniczną.
Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towarów pomiędzy firmą Pol-Tech, a Klientem.
Pol-Tech zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, niemożliwych do potwierdzenia lub złożonych za pomocą nieprawidłowo wypełnionego formularza.
Klient może, przed otrzymaniem od Pol-Tech potwierdzenia przyjęcia zamówienia, wprowadzić zmiany w zamówieniu lub je wycofać wysyłając wiadomość na adres e-mail: poltech.sklep@gmail.com bądź skontaktować się w tym celu telefonicznie pod numerem: 733-883-222

Firma Pol-Tech wystawia dowody zakupu towarów w postaci paragonu bądź faktur VAT zgodnie z danymi umieszczonymi przez Klienta w formularzu. 

Ceny zawarte w cenniku nie obejmują kosztów dostawy towarów.

Koszt i rodzaj wysyłki podany jest w zakładce: Regulamin - Sposoby wysyłki - dostawa towaru.

Wysyłka kurierska gratis przy zamówieniu powyżej 500zł.

Staramy zapewnić się Państwu obsługę na najwyższym poziomie. W przypadku jakichkolwiek problemów zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do zakupu.

Witryna stworzona na platformie