Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Kategorie

Informacje ogólne


Hurtownia Internetowa działająca pod adresem www.poltech.pasaz24.pl prowadzona jest przez "Pol-Tech " z siedzibą w Kościeleczkach 49B/3, 82-200 Malbork. Punkt sprzedaży: ul. Rakowiec 8, Malbork, NIP:787-10-09-373

Pol-Tech oświadcza, że towary sprzedawane za pośrednictwem sklepu internetowego są fabrycznie nowe, objęte gwarancją producenta.

W przypadku niedostępności całości lub części towaru objętego zamówieniem, Klient zostanie o tym poinformowany. Do Klienta będzie należała decyzja, co do sposobu realizacji zamówienia.

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją postanowień regulaminu.

Płatność


Płatności za zamówienie można dokonać:
- przelewem za pośrednictwem PayU
- za pomocą kart płatniczych poprzez PayU
- przelewem na rachunek bankowy naszej firmy:
Bank Zachodni WBK: 32 1090 1098 0000 0001 1713 8042
- przesyłka pobraniowa - płatne przy odbiorze paczki kurierowi
- możliwy odbiór osobisty - płatność gotówką w punkcie sprzedaży

Rodzaje wysyłki - cennik


- List polecony ekonomiczny Poczta Polska – cena od 6,90zł do 12,90zł ( koszt wysyłki uzależniony od ilości towaru )
- InPost Paczkomaty – 8,90zł Gabaryt A (8x38x64cm), 9,90zł Gabaryt B (19x38x64cm), 11,90zł Gabaryt C (41x38x64cm)
- Kurier 48 Pocztex Poczta Polska – 12,00zł ( stała opłata - paczka do 25kg)
- Kurier 48 Pocztex Poczta Polska pobranie – 15,00zł ( stała opłata - paczka do 25kg)
- KURIER GLS/DPD – 15,00zł ( stała opłata - paczka do 30kg)
- KURIER GLS/DPD pobranie – 22,00zł ( stała opłata - paczka do 30kg)

- Poczta Polska - odbiór w placówce pocztowej lub na stacji Orlen - 8,90zł ( stała opłata - paczka do 25kg ). Proszę w notatce lub w wiadomości e-mail podać adres placówki pocztowej lub stacji Orlen do której ma zostać wysłana przesyłka.

- Poczta Polska pobranie - odbiór w placówce pocztowej lub na stacji Orlen - 14zł ( stała opłata - paczka do 25kg). Proszę w notatce lub w wiadomości e-mail podać adres placówki pocztowej lub stacji Orlen do której ma zostać wysłana przesyłka.


Zamówione towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Poczty Polskiej, InPostu – Paczkomaty oraz firm kurierskich GLS/DPD na adres wskazany przez Klienta w formularzu zamówienia.

Wysyłka kurierem GRATIS przy zamówieniu na kwotę powyżej 500 zł brutto.

Przesyłki pocztowe – są rejestrowane, posiadają numer nadawczy. W przypadku zaginięcia bądź uszkodzenia przesyłki przez przewoźnika można złożyć reklamacje. Czas doręczenia to zazwyczaj 3-5 dni roboczych ( listy) i 2-3 dni robocze (paczki).

Przesyłki paczkomatowe InPost – są rejestrowane, posiadają numer nadawczy. W przypadku zaginięcia bądź uszkodzenia przesyłki przez przewoźnika można złożyć reklamacje. Czas doręczenia przesyłki do paczkomatu to zazwyczaj 2 dni robocze.
Obowiązkiem kupującego jest podanie numeru paczkomatu do którego ma zostać nadana przesyłka oraz aktualnego numeru telefonu i adresu e-mail. 

Przesyłki kurierskie - są rejestrowane, posiadają numer nadawczy. W przypadku zaginięcia bądź uszkodzenia przesyłki przez przewoźnika można złożyć reklamacje. Przesyłki zazwyczaj doręczane są następnego dnia po nadaniu.

Wszelkie reklamacje z tytułu uszkodzeń uwzględniamy jedynie z dołączonym protokołem szkody.
Jeżeli zakupiony towar zostanie dostarczony przez kuriera, proszę sprawdzić zawartość przesyłki w jego obecności.
W razie jakichkolwiek uszkodzeń proszę sporządzić protokół szkody na druku dostępnym u kuriera.
Nie ponosimy odpowiedzialności za działanie przewoźników dlatego tak ważne jest otwarcie przesyłki przy odbiorze i sprawdzenie zawartości.Gwarancja


Okres gwarancji na wszystkie oferowane produkty wynosi 2 lata - chyba że opis lub treść aukcji informuje o innym okresie gwarancji udzielonym przez producenta.

Firma nie odpowiada za szkody spowodowane niewłaściwym użytkowaniem lub stosowaniem towaru wbrew jego przeznaczeniu.

Gwarancja nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych towaru i wywołania w nim wad oraz jakichkolwiek wad powstałych poprzez wykonywanie napraw przez osoby nieupoważnione w tym przez nabywcę.

Reklamacja

Opis procedury reklamacji:

Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem e-mail: poltech.sklep@gmail.com , telefonicznie pod numerem: 733-883-222 lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy.

Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać:
imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, numer telefonu kontaktowego
dowód zakupu, opis uszkodzenia, wady towaru

Adres do wysyłki reklamowanego towaru – punkt sprzedaży:
Pol-Tech,Rakowiec 8, 82-200 Malbork

Przesyłkę z reklamowanym towarem należy nadać jako list polecony ekonomiczny bądź paczkę ekonomiczną ( w razie uznania zasadności reklamacji zwracany jest tylko koszt przesyłek ekonomicznych).

Firma Pol-Tech rozpatruje reklamacje w ciągu 14 dni roboczych od daty ich wpłynięcia. Zastrzega sobie również prawo do wydłużenia okresu rozpatrzenia reklamacji do 28 dni roboczych w sytuacjach nietypowych. 
Klient zostanie poinformowany o rozstrzygnięciu reklamacji mailowo bądź telefonicznie.

Jeżeli reklamacja zostanie uznana, sprzedającym ciąży dokonuje zwrotu kosztów przesłania towaru ( przesyłki ekonomiczne).W wypadku, gdy reklamacja zostanie odrzucona – koszty wysyłki pokrywa kupujący.
Zwroty pieniędzy w przypadku uznania zasadności reklamacji są realizowane w terminie do 14 dni.

Odstąpienie od umowy - zwrot towaru

W ciągu 14 dni od otrzymania zakupionego towaru konsument może odstąpić od umowy.W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od konsumenta płatności.
Aby odstąpić od umowy, należy poinformować Sprzedającego mailowo bądź telefonicznie.
Konsument może skorzystać ze wzoru odstąpienia od umowy, podanego poniżej.
Przesyłkę należy nadać na adres Pol-Tech Magdalena Matusiak, ul. Rakowiec 8, 82-200 Malbork
Zwroty towaru będą uwzględniane jedynie z dołączonym do przesyłki dowodem zakupu.Towar nie może nosić śladów użytkowania powinien pozostać w stanie niezmienionym.

Koszty przesyłki zwrotnej (po skutecznym odstąpieniu od umowy) obciążają konsumenta. Przytoczony rozkład ciężaru ponoszonych przez strony kosztów przesyłek wynika z wyroku Europejskiego Trybunału Sprawiedliwości z dnia 15 kwietnia 2010 r. (sygn. sprawy C-511/08) interpretującego Dyrektywę 97/7/WE Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie ochrony konsumentów w przypadku umów zawieranych na odległość.

Postanowienia końcowe


Korzystanie ze sklepu internetowego oznacza pełną akceptację regulaminu.
Pol-Tech nie ponosi odpowiedzialności za niewypełnienie zobowiązań wynikających z umowy zawartej na podstawie zamówienia Klienta spowodowane siłą wyższą, zakłóceniami, strajkami szczególnie w usługach pocztowych, przewozowych, powodzią, pożarem.
Pol-Tech nie bierze odpowiedzialności za konsekwencje wynikające ze złego użytkowania produktów zakupionych w sklepie internetowym.
W sprawach nieuregulowanych niniejszą umową zastosowanie mieć będą odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.

Firma Pol-Tech zobowiązuje się do nalezytego przechowywania danych osobowych które są niezbędne do realizacji zamówień.
Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 / Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Link do platformy ODR: http://ec.europa.eu/consumers/odr/

Witryna stworzona na platformie